Zbiranje igrač za knjižnico IGRAČKO

Učenci naše šole v okviru tekmovanja podjetniških idej Popri razvijajo idejo o knjižnici igrač IGRAČKO, za katero si zelo želimo, da bi na OŠ Šmarjeta resnično zaživela. Namenjena bo izposoji igrač: družabnih iger, didaktičnih igrač, plišastih igrač itd. Temelj knjižnice je ponovna uporaba rabljenih igrač, s tem pa tudi manjše onesnaževanje okolja ter prihranek denarja in prostora. Otroci bodo imeli v knjižnici IGRAČKO priložnost poskusiti kaj novega in zanimivega, hkrati pa bodo z uporabo različnih igrač razvijali ustvarjalnost in druge veščine.

Za začetek obratovanja knjižnice potrebujemo igrače, zato bo v ponedeljek, 4. 4. 2022, na šoli med 7.30 in 8.00 potekala zbiralna akcija igrač. Otroke vabimo, da k mizi dežurnega učenca prinesejo igrače, s katerimi se ne igrajo več, vendar so v dobrem stanju in še primerne za uporabo. V zameno za igračo pa si bodo lahko prve igrače izposodili brezplačno. Knjižnica bo začela delovati, ko dobimo dovolj igrač in jih uredimo za izposojo (očistimo, popravimo …). O točnem datumu in delovnem času vas bomo še obvestili.

Za igrače vam bomo zelo hvaležni učenci Agnes Globevnik, Katja Čolič Aš, Vid Kraljič in učiteljica Manca Seničar.

Spremljajte nas na Facebook strani Igračko: https://www.facebook.com/igracko/

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.