tekmovanje za zdrave zobke

Učenci 1. b razreda smo bili pri umivanju zob najbolj redni in natančni, zato smo se kot zmagovalni razred v četrtek, 18. 5. 2017, udeležili zaključne prireditve tekmovanja za čiste in zdrave zobe. Skozi celo leto smo zavzeto skrbeli za higieno zob, zato smo zasluženo dosegli prvo mesto. V pomoč in spodbudo so nam bili starši in učiteljice. V športni dvorani Leona Štuklja smo se srečali z vsemi zmagovalnimi razredi osnovnih šol z Dolenjske. Vsi zmagovalci smo prejeli diplome in praktične nagrade. Najbolj od vsega pa nas je navdušil čarovnik Grega.  S svojimi čarovnijami, petjem in originalnimi skeči nas je nasmejal do solz. Bilo je noro zabavno!!!

Vsi smo v programu uživali in sklenili, da bomo tudi v bodoče skrbeli za bleščeč nasmeh.

Učenci 1. b z učiteljico Renato Trbanc in Ireno Strazberger

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2017. Zaznamek za trajno povezavo.