spremenjen cestni režim v Šmarjeti

Začenjajo se gradbena dela na glavni cesti skozi Šmarjeto. Gre za širitev ceste oz. izgradnjo pločnika ter kolesarske steze. Cestne zapore se bodo izvajale po fazah in  se bodo pomikale glede na potrebe gradbišča in uporabe državne in občinskih cest. V letošnjem letu bodo zapore od gostilne pri Pirkoviču do čistilne naprave v Šmarjeti.

Izmenično enosmerno bo urejen promet najprej od Pirkoviča do izvoza k šoli, potem pa naprej po fazah proti Šmarješkim Toplicam.

Ob delih na cesti vas še posebej prosimo na previdno prihajanje v šolo in iz šole. Glede na to, da večina učencev v šolo prihaja organizirano – z avtobusom ali s kombijem, posebej opozarjamo tiste, ki prihajate iz centra Šmarjete, da uporabljate varno šolsko pot.

V šolo prihajajte po cesti mimo Ilovarjevih, proti obvoznici (ne mimo trgovine).

Pot nadaljujte po pločniku do Kocjanovih. Tukaj prečkajte cesto in pot nadaljujte po vaški poti mimo Pajkovih, Žibertovih, Bevčevih, do šole. Pot domov naj poteka v obratni smeri.

 Bodite varni. Srečno.

Ta vnos je bil objavljen v Aktualno, Novice 2016, Starši - šola, Starši - vrtec. Zaznamek za trajno povezavo.