Šola v naravi, 5. razred – 4. dan

Četrtek, 7. januar 2016

2016-01-07 09.45.40Predzadnji dan letošnje šole v naravi smo imeli čudovito sončno vreme. Učenci so uživali na smučišču, se peljali tudi po najbolj zahtevnih progah, med odmorom za malico pa smo izvedli tudi skupinsko “prevcanje”. To je položaj pri smučarskih skokih, ki je zabeležen s fotografijo. Odveč je reči, kakšno navdušenje učencev vlada nad včerajšnjo zmago Petra. Popoldne so učenci spoznali osnove zdravega prehranjevanja, z enim očesom pa se že ozirali k večeru. Po večerji je sledila predstavitev sob z zabavnimi točkami, zaključili pa smo dan s pravo disko zabavo – s plesom. Jutri se vračamo domov, izkoristili bomo dan za še zadnjo smuko, okoli 17.30 pa bomo prispeli v Šmarjeto.
Kako hitro je minilo …

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.