obvestilo staršem o prejemanju e-računov

V skladu z zakonodajo lahko proračunski uporabniki  od 1. 1. 2015 pošiljamo izdane račune tudi kot e-račune (preko spletnih bank). Pošiljanje računov v pdf obliki e-racunna e-naslove plačnikov ni več dovoljeno.

Obveščamo vas, da lahko starši s šolskim letom 2015/16, obračun za september 2015 in dalje, prejemate e-račune za plačilo storitev šole in vrtca.

Na prejemanje e-računov se prijavite neposredno v vaši spletni banki, kjer imate odprt račun in urejeno elektronsko poslovanje. Med izdajatelji e-računov poiščete OŠ Šmarjeta, v polje referenčna oznaka pa prepišete sklicno številko iz zadnjega UPN plačilnega naloga (referenca prejemnika), ki ste ga skupaj z računom prejeli od nas. Račun v e-obliki prejmete potem v svoj predal e-banke, kjer ga tudi poravnate.

Po vaši uspešni prijavi bodo izdani e-računi dostavljeni v vašo spletno banko, računa v papirni obliki pa od takrat naprej ne boste več prejemali.

Ta vnos je bil objavljen v Starši - šola, Starši - vrtec, Vrtec. Zaznamek za trajno povezavo.