IZBIRAJ. SPREMINJAJ. ZDRUŽUJ.

je slogan, ki povzema osrednjo temo letošnjega Evropskega tedna mobilnosti ter poziva k varovanju zdravja in kolesarjenju kot odlični obliki potovalnega načina.

IMG_0652Pri pouku so se učenci pogovarjali na temo varnosti v prometu in o odgovornosti vsakega posameznika. Prav tako so ustvarjali na temo Otroci za varnost v prometu, katere nosilec je Nacionalni inštitut za javno zdravje ter izdelali plakate S čim vse lahko potujemo.

Najbolj pa so veseli štirih novih koles, ki so obogatila kolesarski park šole in bodo namenjena opravljanju kolesarskih izpitov ter prijetnim kolesarskim potepanjem po okolici v obliki organiziranih kolesarskih izletov.

  IMG_0658

Ravnateljica Nevenka Lahne je ob predaji vsem kolesarjem zaželela srečno pot in čim več varnih kilometrov.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.