Obisk vozila E-transformer 2.0 na naši šoli

V petek, 29. 9. 2023, je našo šolo obiskalo posebno vozilo, ki je učencem podalo informacije s področja krožnega gospodarstva na področju elektronike. Nekateri razredi predmetne stopnje so predstavitev vozila imeli med poukom, ostali radovedneži pa smo si vozilo ogledali po pouku. Prisluhnili smo predstavitvi in se preizkusili v različnih izzivih.

V tem tednu smo v ta namen zbirali stare, rabljene aparate, ki še vedno delujejo, a jih doma ne uporabljamo več. Organizatorji projekta, družba ZEOS d. o. o., bodo prinesene aparate s pomočjo projektnih partnerjev pregledali in jim podarili novo življenje.

Hvala vsem družinam, ki ste doma poiskali nerabljene aparate in s tem podprli današnji obisk vozila.

Tea Povše, EKO koordinatorica OŠ Šmarjeta

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2023. Zaznamek za trajno povezavo.