KOŠARICA RDEČEGA KRIŽA

Med osmim in petnajstim majem že tradicionalno obeležujemo teden rdečega križa. Slogan letošnjega tedna rdečega križa je NASMEH. POVSOD IN ZA VSAKOGAR. KER NAM JE MAR.
Mladi prostovoljci naše šole bomo teden obeležili z akcijo košarica rdečega križa. Kot vsako leto, bomo tudi letos zbirali živila, higienske pripomočke in šolske potrebščine. Svoje prispevke lahko oddate od 16. do 23. maja v košaro pri dežurnem učencu. Zbrana živila
bodo po zaključku akcije prevzeli predstavniki KORK Šmarjeta in Bela Cerkev in jih razdelili med pomoči najbolj potrebne v naši občini.
Pravijo, da v življenju ni odločilno “imeti prav”, pač pa “biti dober”. In prav gotovo je lažje biti dober in pomagati, kot pa za pomoč prositi. Zato bodimo veseli in hvaležni, da smo med tistimi, ki imajo možnost pomagati in prispevajmo po svojih močeh. Za nekoga, ki živi v pomanjkanju šteje vsak kilogram riža ali zavitek makaronov.

Za vse prispevke se vam mladi prostovoljci že v naprej zahvaljujemo.

Mladi prostovoljci RK OŠ Šmarjeta

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2018. Zaznamek za trajno povezavo.