drobtinica

Vabimo vas k sodelovanju v dobrodelni akciji DROBTINICA.

Učenci naše šole bodo  kulinarične dobrote, ki jih bodo prispevali prostovoljci KORK Šmarjeta, KORK Bela cerkev, DPŽ Šmarjeta in DPŽD Bela Cerkev  ter starši in učenci,zamenjali za prostovoljne prispevke, ki jih bomo namenili za šolski sklad. Dobrodelna akcija bo potekala pod okriljem Rdečega križa Slovenije. Iskreno si želimo, da bi bila z vašo pomočjo Drobtinica uspešna, zato nas obiščite v soboto, 13. 10. 2018, med 9.00 in 13.00  na stojnici pred trgovino Tuš v Šmarjeških Toplicah.

petek, 12. 10. 2018, v avli šole in gospodinjski učilnici zbiramo različne kulinarične dobrote –   kruh, pecivo, marmelade, vložena zelenjavo ali sadje, suho sadje in domače čaje, ki jih bomo ponudili na naši stojnici.

Hvala, ker vam je mar.
Mladi prostovoljci

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2018. Zaznamek za trajno povezavo.