adventni koledar šolskega pevskega zbora in šolske knjižnice

Člani šolskega pevskega zbora skupaj z učiteljico Tadejo Molan Žinko, njihovo mentorico, so vam pripravili adventni koledar za leto 2020. Vsak dan lahko odprete posamezno okno in poslušate božično oz zimsko pesmico. Hkrati pa lahko uživate v slikah iz naših decembrskih dobrodelnih koncertov oz nastopov pevskega zbora.

Na enak način pa lahko predvsem mlajši uživate v adventnem koledarju šolske knjižnice, kjer lahko dnevno poslušate pravljico oz božično /zimsko otroško pesem. Adventni koledar šolske knjižnice se nahaja na spletni strani šolske knjižnice.

Če vam vgrajenega adventnega koledarja pevskega zbora ne prikaže pravilno, kliknite tukaj, da vas popelje na originalno spletno stran.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.