Pesem pomladi

Včeraj, 19. 3. 2019, so se pevci otroškega pevskega zbora osnovne šole Šmarjeta udeležili območne revije pevskih zborov, ki se je odvijala v kulturnem centru Primoža Trubarja v Šentjerneju. To je bila prva revija v nizu, saj sta na vrsti še dve, in sicer, za najstarejše pevce meseca aprila in najmlajše pevce meseca maja.

Včerajšnji nastop je bil uspešen, zbor vsako leto za eno stopničko napreduje, kar je potrdila tudi strokovna ocenjevalka, zato razmišljamo, da bi se tudi mi udeležili kakšnega bolj resnega nastopa in se  prijavili na regijsko tekmovanje, ki se za Dolenjsko, Belo krajino in Posavje odvija v kulturnem centru Semič.

Kako lepo pojejo, jih boste lahko še slišali na dobrodelnem koncertu, ki ga bo organizirala šola skupaj z KORK Šmarjeta v kulturnem domu Šmarjeta konec junija.

Kako pa so bili lepi, si poglejte na slikcah.

Zborovodja Tadeja Molan Žinko

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2019. Zaznamek za trajno povezavo.