VPIS V 1. RAZRED

Obveščamo vas, da bo vpis v 1. razred za šolsko leto 2021/22 potekal v času med 9. in 11. 2. 2021, na OŠ Šmarjeta.

Vpis bo prilagojen glede na trenutne epidemiološke razmere. Potekal bo v gospodinjski učilnici (vhod z zunanje strani ob kuhinji šole), pri tem pa vas prosimo, da se natančno držite vašega termina ter priporočenih higienskih ukrepov (razkuževanje rok, uporaba obrazne zaščitne maske). Na vpis prihajajte ZDRAVI.

Starši otrok, ki imate zaradi kakršnegakoli razloga različne naslove bivanja, prinesite s seboj tudi izpolnjen obrazec VPIS OTROKA V OŠ ŠMARJETA – SOGLASJE STARŠEV. Obrazec morata podpisati oba starša.  

Za izpis VPISNEGA LISTA boste potrebovali otrokov EMŠO, telefonske številke, na katerih ste dosegljivi, ter e-naslove otrokovih staršev.

Opozorite v primeru, da razmišljate o odlogu všolanja.

Razmislite o prijavi na prehrano, vključitvi v jutranje varstvo, podaljšano bivanje in k neobveznemu tujemu jeziku – angleščini.

Za dodatne informacije lahko pišete na jasmina.jevnikar@os-smarjeta.si ali pokličete na 041 724 337.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.