Vidnejši uspehi naših učencev v šolskem letu 2021/2022

Tudi letos so bili naši učenci uspešni na številnih področjih. V nadaljevanju objavljamo njihove vidnejše uspehe na tekmovanjih iz znanja, natečajih, projektih ter športne uspehe na državnem nivoju.
Čestitke vsem.

Tekmovanja iz znanja
Državno tekmovanje MATEMČEK
Srebrno priznanje: Kristjan Božnik Vdovč, Žan Bobič, Nikolaj Škrbina
Zlato priznanje: Borut Čadonič, Ana Hiti

Regijsko tekmovanje iz MATEMATIKE:
Bronasto priznanje: Nika Duh, Živa Kocjan, Manca Hren, Luka Perme

Državno tekmovanje iz MATEMATIKE
Zlato priznanje: Manca Hren

Državno tekmovanje iz ANGLEŠČINE
Srebrno priznanje: Živa Kocjan

Regijsko tekmovanje iz KEMIJE
Bronasto priznanje: Vid Kraljič, Marcel Dežman, Ana Cvelbar, Lučka Tomažin

Regijsko tekmovanje iz FIZIKE
Bronasto priznanje: Ana Cvelbar in Vid Kraljič

Državno tekmovanje iz VESELE ŠOLE
Srebrno priznanje: Benjamin Jović, Valentina Prešeren, Irena Prešeren

Državno tekmovanje EKO kviz
Bronasto priznanje: Ana Cvelbar

Regijsko tekmovanje POPRI
Denarna nagrada in uvrstitev na državno tekmovanje:
ekipa Agnes Globevnik, Katja Čolič Aš in Vid Kraljič

Regijsko in državno tekmovanje iz SLOVENŠČINE
Srebrno (regijsko) in zlato (državno) priznanje:
Vid Kraljič, Lia Juliana Zorko, Lučka Tomažin

Državno tekmovanje iz KEMIJSKIH EKSPERIMENTOV
Srebrno priznanje: ekipa Katja Čolič Aš in Vid Kraljič
Zlato priznanje: ekipa Lučka Tomažin, Lana Pajk, Nik Medja

Raziskovalne naloge
Državno tekmovanje MLADI RAZISKOVALCI SLOVENIJE
Srebrno priznanje za nalogo s področja zgodovine: Vid Kraljič

Športni dosežki na državnem nivoju 
Šolski plesni festival
Zlato priznanje: Luka Perme, Irena Prešeren, Lora Stanojevič, Katja Čolič Aš, Lučka Tomažin, Eva Vučič Pust, Zoja Jeglič
Lora Stanojević – državna prvakinja

Športno plezanje
3. mesto: Ema Bobič

Atletika posamezno
5. mesto: Amadej Zalokar
17. mesto: Kaja Godec

Para atletika
1. mesto 60m in 1. mesto skok v daljino: Agnes Globevnik in Matevž Hočevar

Nogomet starejše deklice
Finale državnega tekmovanja – 3. mesto: ekipa Ana Makovec, Lučka Tomažin, Lana Pajk, Žana Jerele, Žana in Neja Košljar, Agnes Globevnik, Neja Kopina in Lia Juliana Zorko  

Natečaji
mednarodni likovni natečaj Mini restart:
Diploma: Jure Kepa in Arne Dominič

Sinapsa – slovensko društvo za nevroznanost:
1. mesto: Jan Martin Kirn

Državno 20. Bienale otroške grafike Žalec
Bronasto priznanje: Lara Gorišek, Aljaž Malenšek, Nik Medja

Likovni natečaj RS za zaščito in reševanje – državno
Nagrada: Manca Hren

Likovni natečaj Po čebelah se zgleduj – državno
Bronasto priznanje: Nika Vidrih

Šolski parlament
Predsednica šolskega parlamenta Gaja Mlakar – uvrstitev na nacionalno raven
Ta vnos je bil objavljen v novice. Zaznamek za trajno povezavo.