ŠŠT, veleslalom in namizni tenis

V zadnjih dveh tednih so učenci OŠ Šmarjeta zastopali šolo na dveh področnih športnih tekmovanjih.

V sredo, 6.2.2019 je v Kranjski Gori potekal veleslalom, kjer sta v kategoriji mlajših učencev (6. in 7. razred) 3. mesto osvojila Lučka Tomažin (6.b) in Lovro Dulc (7.b).

V četrtek 14. 2.2019 je v ŠC Livada v Novem mestu potekalo področno tekmovanje v namiznem tenisu. Velik uspeh je dosegla Nia Dežman (8.a), ki je med učenkami 6. – 9. razred osvojila drugo mesto. Med najboljših 10 so se uvrstili še: Nejc Perše (10.) in Ota Judež (5.) pri mlajših učencih (1 . – 5. razred) ter Neja Perše (9.) in Denis King (10.) pri starejših učencih. Nastopilo je kar 16 učenk in učencev naše šole, ki so moči merili večinoma z igralci, ki nastopajo v klubih.

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2019. Zaznamek za trajno povezavo.