Sprejem prvošolcev v šolsko skupnost

V torek, 17. 9. 2019, smo v jedilnici šole medse uradno sprejeli 34 letošnjih prvošolčkov. Predstavniki šolske skupnosti smo jih pospremili na oder in jim pripravili kratko slovesnost. Da so se že zares učili, so dokazali, ko so morali odgovoriti na nekaj vprašanj. S pravilnimi odgovori so si prislužili knjige Svetlane Makarovič Škrat Kuzma dobi nagrado, katerih so se zelo razveselili. Zapeli in zaplesali so nam tudi nekaj pesmi. Čisto pravi člani naše šole pa so postali zatem, ko so slovesno povedali prvošolsko zaobljubo.
Člani šolske skupnosti radovednim glavicam želimo mnogo prijetnih trenutkov v šolskih klopeh.
                                       Lana Cvelbar in Anja Činkole Črček z mentorico Leo Blažič Lipoglavšek

Ta vnos je bil objavljen v Aktualno, Novice 2019. Zaznamek za trajno povezavo.