ŠPORTNI DAN UČENCEV 1. TRILETJA

Lep in sončen torek, 29. 5. 2018, smo učenci in učiteljice 1. triletja,  izkoristili za športni dan na šolskem igrišču. Učenci  so se med seboj pomerili v treh atletskih disciplinah: teku na 60 metrov, metu vorteksa in skoku v daljino.

Med prvošolci so slavili:

  • DEKLICE: Tisa Tratar, 1. a (1. mesto), Neža Zoran, 1. a (2. mesto), Neža Podlogar, 1. a (3. mesto),
  • DEČKI: Tjaš Turk, 1. a (1. mesto), Maksimiljan Žibert, a (2. mesto), Adam Lesjak, 1. b (3. mesto).

Najuspešnejši med drugošolci in tretješolci pa so bili:

  • DEKLICE: Anja Dolinar, 3. a (1. mesto), Tiara Turk, 3. a (2. mesto), Neja Štrbenc, 3. b (3. mesto),
  • DEČKI: Amadej Zalokar, 3. b (1. mesto), Luka Perme, 3. b (2. mesto), Vito King, 3. a (3. mesto).

Poleg troboja smo izvedli tudi tekmovanje v teku. Prvošolci so pretekli 300 metrov, drugi in tretji razred pa 600 metrov. Prav vsi učenci so se potrudili po svojih najboljših močeh in s svojimi rezultati dokazali, da so od lanskega leta zelo napredovali.

Več v galeriji spodaj.

Katja Kralj

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2018. Zaznamek za trajno povezavo.