Šolsko tekmovanje v namiznem tenisu

V sredo, 30.1.2019 je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje v namiznem tenisu. Učenci so bili razdeljeni v 4 kategorije, 1. – 5. razred učenci/učenke in 6. -9. razred učenci/učenke. Tekmovanja se je udeležilo 84 učencev in učenk, ki so pokazali zavidljivo raven znanja tega športa, v katerem je naša šola že tradicionalno uspešna tudi na področnem in državnem tekmovanju. Marsikdo od njih se bo pomeril tudi na občinskem turnirju, ki bo v soboto, 2.2.2019 od 11.00 dalje v telovadnici OŠ Šmarjeta, kamor pa bodo prišli tudi starejši ljubitelji namiznega tenisa, ki živijo v občini Šmarješke Toplice.

Rezultati:

Učenke, 1. – 5. razred: 1. Ota Judež, 2. Daša Macedoni, 3. Anja Luzar

Učenci, 1.- 5. razred: 1. Kevin Lešnik, 2. Jure Smrekar, 3. Žan Anderlič

Učenke, 6. – 9. razred: 1. Neja Perše, 2. Nina Drkušič, 3. Nia Dežman

Učenci, 6. – 9. razred: 1. Denis King, 2. Rok Tomažin, 3. Mark Muhar

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2019. Zaznamek za trajno povezavo.