Šolar na smuči za četrtošolce na Gačah

V sredo, 22.1.2020 so se naši četrtošolci pridružili akciji Šolar na smuči, ki na smučišča vsako leto popelje cele generacije 4. in 5. razredov po vsej Sloveniji. OŠ Šmarjeta se je udeležila akcije na Gačah, pri čemer je smučarska zveza Slovenije vsem učencem priskrbela brezplačne vozovnice, učitelje smučanja za začetnike, ker želijo, da čim več otrok okusi ta šport. Naši otroci so se zabavali, na kvalitetno pripravljeni progi (v danih razmerah), pa so nekateri preizkusili tudi sedežnico, ki na Gačah po mnogih letih zopet obratuje. Učence je na smučišču obiskal tudi ambasador akcije, Jure Košir, ekipa “nori na Poli” pa je za učence pripravila malico. Video posnetek je dosegljiv na povezavi.

Slike:

 

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.