Šola v naravi – Cerkno (2. dan)

Dan se je začel zelo zgodaj, saj so nekateri učenci prestavili uro že drugič v tem tednu in bili  dobro uro budni pred budilko. Nič zato, navdušenje še ni popustilo. Po zajtrku smo takoj odšli na bazen, kje smo se urili v prvih zavesljajih, novih tehnikah plavanja, mrtvaku, potapljanju… To nam je vzelo celo dopoldne, vse tja do kosila.

Po kosilu pa so nas čakale delavnice, prva je bila zunaj Znajdem se, tudi dež nam ni ovira, kjer so učenci iskali orientacijske točke, druga pa je bila v učilnici s skupinskimi igrami. Že se je spustila noč, ko nas je po večerji čakala zadnja delavnica in sicer obisk muzeja Laufarije, kjer so nam predstavili maske, ki tudi krasijo sobe naših učencev. Sedaj pa še umivanje, pižame in nočni počitek. Lahko noč!

Ta vnos je bil objavljen v Aktualno, Novice, Novice 2021, Šola v naravi, Šola v naravi 2021/22, Starši - šola z značkami , , . Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja