Sobota, 29. 9. 2018 – ŠPORTNI DAN

Na OŠ Šmarjeta bomo v soboto, 29. 9. 2018, v okviru projekta Evropski teden športa in projekta Zdrava šola izpeljali športni dan s pohodi. Pohodi bodo za učence od 1. do 6. razreda potekali po domači okolici, učenci od 7. do 9. razreda pa bodo odšli na Lisco oziroma Gorjance. VABILO na pohode si lahko ogledate TUKAJ.

Zbor pred šolo in odhodi:
– 1. do 5. razred ob 8.00 (zbor pred šolo), 8.15 (odhod),
– 6. razred ob 7.45 (odhod),
– 7. do 9. razred ob 7.30 (odhod).
Učenci se bodo v šolo vrnili med 13.00 in 14.00 uro.
Kosila in podaljšanega bivanja ta dan ni. Učenci naj bodo vremenskim razmeram in dejavnosti primerno obuti in oblečeni (tudi za primer dežja).
ŠOLSKI PREVOZI:
Jutranje vožnje potekajo po ustaljenem voznem redu šolskega avtobusa in kombija.
Popoldanske vožnje:
a) kombi: takoj po vrnitvi učencev v šolo v različne smeri.
b) avtobus:
13.05 – šola – Šmarješke Toplice – Dolenje Kronovo
13.20 – šola – Šmarješke Toplice (Prinovec) – Dol. Kronovo – Družinska vas (spodnja) –  Draga – Bela Cerkev – Sela – Gradenje – Družinska vas (zgornja) – Žaloviče
14.00 – šola – Šmarjeta – Orešje – Vinica – Zalog – Zbure – Zaboršt – Radovlja – Čelevec
Ta vnos je bil objavljen v Novice 2018. Zaznamek za trajno povezavo.