šmarješki otroci v Planico

Iz tovarne zdravil Krka d.d. smo dobili prijazno ponudbo in sicer 55 vstopnic za kvalifikacijsko tekmo smučarskih poletov v Planico. Poleg vstopnic smo dobili tudi prevoz in malico. Že zgodaj zjutraj nas je v četrtek, 22. marca 2018, pred šolo pričakala predstavnica stikov z javnostjo, ga. Tea Lesjak in nam razdelila pletene kape, da nas ne bo zeblo in vodo za popotnico. Vreme nam je bilo naklonjeno, saj je po dolgem času zopet posijalo sonce in nas razvajalo cel dan. Deležni smo bili tudi rekorda s podrsom (253,5 m). Ogledali smo si uradni trening in kvalifikacijske skoke, na katerih se je na petkovo tekmo uvrstilo kar 9 slovenskih orlov. Pri Krki niso pozabili niti na malico, saj smo med pavzo odšli na okrepčilo (hot dog, krof in neomejene količine dobrega čaja), za kar se zahvaljujemo vsem sponzorjem in donatorjem.

Preživeli smo krasen dan.

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2018. Zaznamek za trajno povezavo.