Priznanje mladim prostovoljcem

V petek, 27. maja sta nas obiskali gospa Barbara Ozimek, sekretarka OZRK Novo mesto in gospa Nuša Rustja, prostovoljka Rdečega križa, ki je pobudnica številnih akcij, katerih se z veseljem udeležujemo.

Srečali sta se s predstavniki mladih prostovoljcev, ki so bili letos zelo aktivni na različnih področjih.

Srečanju sta se pridružili tudi ravnateljica, gospa Nevenka Lahne in predstavnica vrtca, vzgojiteljica Urška Žagar.

Prijetno smo poklepetali ob domači limonadi in piškotih, ki smo jih sami spekli.

Izmenjali smo mnenja o tem, kaj nam pomeni prostovoljstvo in predstavili področja, kjer smo bili najbolj uspešni.

Na koncu  pa sta gospa Barbara in gospa Nuša podelili priznanje šoli in vrtcu Sonček za sodelovanje v natečaju Nisi sam – slika drobne pozornosti. Pri natečaju smo se res izkazali, saj smo poslali največ pisem med vsemi sodelujočimi šolami.

Posebno priznanje pa je prejela tudi Sara Zupan iz 6. b za izvirno pobarvane slike in napisana pisma.

Poslovili smo se z obljubo, da bom s svojim prostovoljskim delom tako zavzeto nadaljevali tudi prihodnje leto.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.