pozabljena oblačila

Pogosto se zgodi, da učenci pozabijo kakšno oblačilo, obutev, morda dežnik … v šoli. Nekateri pridejo v naslednjih dneh to iskat, drugi ne. V preteklem šolskem letu se nam je nabral kar zajeten kup takšnih stvari, ki smo jih čez poletje skrbno čuvali.

cujneObveščamo vas, da so vse pozabljene stvari razstavljene ob mizi dežurnega učenca. Tam bodo do naslednjega tedna – četrtka, 22. 9. 2016. Pridite vi ali pa naročite svojim otrokom, naj si stvari pogledajo in vzamejo, kar je njihovega. V petek, 23. 9. 2016, bomo namreč stvari zapakirali in jih dostavili v ustrezno institucijo oz. pomoči potrebnim otrokom.

Lepo vas pozdravljamo!
Jasmina Jevnikar
psihologinja, svetovalna delavka

Ta vnos je bil objavljen v Aktualno, Novice 2016, Starši - šola. Zaznamek za trajno povezavo.