OŠ Smarjeta dobrodelna za Zalo

5f304dd07920c27ee3b09797daedffc4Na šoli že od začetka šol. leta zbiramo zamaške za 10-letno deklico Zalo iz Mirne Peči. Ker so bili tako učenci kot tudi zaposleni tako pridni, da se je nabralo že kar nekaj vreč, smo poklicali Zalino mamico, da jih odpelje. Ob tej priložnosti pa so svojo veliko dobrosrčnost pokazali tudi devetošolci. Iz že zbranih sredstev, ki jih z različnimi aktivnostmi zbirajo za valeto, so odstopili 50 evrov in jih podarili Zali.
Še vedno pa lahko prinesete papir. Odvoz kontejnerja bo jutri, 21. 4. Sredstva bodo ravno tako namenjena Zali. Prav tako bomo nadaljevali tudi z zbiranjem zamaškov. Zali želimo srečno pot v Ameriko in čim bolj uspešno operacijo in rehabilitacijo.

Maja Žagar in Marjana B. Hočevar

Ta vnos je bil objavljen v Aktualno, Novice 2016. Zaznamek za trajno povezavo.