Novoletni bazar in dobrodelni koncert

V petek, 9. 12. 2016, smo na OŠ Šmarjeta pripravili in organizirali dobrodelni koncert, na katerem so se predstavili učenci pevskega zbora OŠ Šmarjeta in narodno zabavna skupina Novi Spomini. Pred samim  pričetkom je bil premierno predstavljen tudi zbornik, 160 let šolstva v Šmarjeti, ki ga je predstavil glavni avtor tega dela, učitelj fizike in matematike, Jože Novak. Po končanem koncertu so učenci ob pomoči svojih razrednikov in ostalih učiteljev na zunanjem igrišču pripravili novoletni bazar, s stojnicami in raznovrstno ponudbo izdelkov, vezanih na temo prazničnega decembrskega meseca. Vsa zbrana sredstva so namenjena pokrivanju stroškov, ki jih imajo učenci ob zaključku šolskega leta (zaključne ekskurzije), za cenejšo šolo v naravi (3. , 5. in 7. razred) in ostale izdatke, ki sicer bremenijo starše. Velik odziv in zavednost, da se zbirajo sredstva za učence, sta največji zahvali, ki ju lahko organizatorji takega dogodka dobijo.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.