Mlajše učenke področne prvakinje v malem nogometu

V ponedeljek, 27. 3. 2023, se je v Trebnjem odvijalo področno prvenstvo v malem nogometu za mlajše učenke.

Na uvodni tekmi je bilo prisotne veliko treme, na koncu pa se je tekma z OŠ Škocjan končala neodločeno, 1 – 1. Druga tekma je bila za dekleta zelo pomembna, saj sta zmaga ali vsaj remi pomenili uvrstitev v polfinale. Tekmo proti OŠ Center so po lepem protinapadu zmagale z izidom 1 – 0.

V polfinalu so se učenke pomerile z domačinkami iz OŠ Trebnje. V napetem dvoboju so zadele prve, domačinke pa so kmalu prišle do izenačenja. Sledili so streli iz 7 metrov za določitev zmagovalca tekme. Na krilih odlične vratarke Anje, so se naše punce uvrstile v finale.

Finalno tekmo so dekleta odigrala proti ekipi iz Šentjerneja. Tekmo so zmagale v rednem delu, ko je po super predložku zadela Sara Zupan, ki je bila na koncu razglašena za najboljšo igralko turnirja.

Čestitke vsem učenkam za prikazano igro, trud in disciplino na igrišču.

Pripravil Jure Žagar, učitelj športa

Področne prvakinje

Področne prvakinje

Področne prvakinje

Področne prvakinje

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2023. Zaznamek za trajno povezavo.