Koledarsko leto zaključili s prireditvijo

˝Kako prijeten je ta božični čas. V vseh domovih bo kmalu zadišalo po potici in cimetovih piškotih, krasili bomo božična drevesa. Ob ognju bomo prepevali božične pesmi in preživljali čas s svojo družino. Lepi so ti trenutki. Kaj pa vi, moji dragi vnuki, ali imate radi božič?˝ je na začetku prireditve ob dnevu samostojnosti in enotnosti začela pogovor babica Valentina v krogu svojih vnučkov Žana, Ele, Lore, Ote in Alexa, ki so na odru ob kaminu in v prijetnem domačem vzdušju obujali spomine …

S šolsko prireditvijo smo v petek, 23. 12. 2022 v telovadnici šole zaključili še eno koledarsko leto. Ravnateljica nam je v uvodnem nagovoru zaželela prijetne prihajajoče praznične dneve. Tekom prireditve so učenci šole pokazali svoje talente in kaj so se do sedaj že naučili. S prepevanjem je navdušil mlajši in starejši pevski zbor, še posebej solista Mark in Neja. Zaplesale so učenke mažoretne šole in mlajša šolska plesna skupina naše osnovne šole. Glasba nas je spremljala tekom cele prireditve. Ob zvoku harmonik sta zaplesala plesalca Maruša in Anže. Irena je z deklamiranjem pesmi Soči in odlično interpretacijo pustila marsikoga odprtih ust. Za glasbeno podlago ob njenem deklamiranju je poskrbel Matija.

Babica nas je z zaključno mislijo popeljala v čudoviti praznični in počitniški čas:

 “Toplo ognjišče in smeh v očeh,

iskreno želimo vam v teh prazničnih dneh.

Da zdravja in srečnih dogodkov nešteto,

vam v obilju nasulo bi novo leto.”

Srečno vsem!

To vam želi božična ekipa Osnovne šole Šmarjeta

Ta vnos je bil objavljen v Novice, Novice 2022. Zaznamek za trajno povezavo.