Ekipa šmarjeških osnovnošolcev na tekmovanju Male sive celice

V petek, 25. 11. 2016, se je ekipa tekmovalcev za Male sive celice z OŠ Šmarjeta (Rok Tomažin, Nejc Hočevar (R) in Urban Avsec) skupaj z navijači udeležila tekmovanja in snemanja oddaje na RTV SLO. Ekipa se je na tekmovalni del v studiu uvrstila po uspešno opravljenem predtekmovanju, ki je 22. 11. 2016 potekalo na OŠ Sava Kladnika v Sevnici. Fantje so bili tudi tokrat uspešni, saj so premagali svoje nasprotnike, ekipo OŠ Jožeta Krajca Rakek, in se Male sive celice 1-1tako uvrstili v naslednji krog tekmovanja.

Oddaja je bila na sporedu RTV SLO 1 v soboto, 24. 12. 2016, malo čez deveto uro dopoldan.

Obenem so učenci OŠ Šmarjeta sodelovali tudi na snemanju silvestrske oddaje Male sive celice z znanimi Slovenci, tokrat le kot navijači. Ta oddaja je bila na sporedu v soboto, 31. 12. 2016, tudi malo čez deveto dopoldan.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.