Zmagovalci turnirja treh občin

V petek, 10. 12. 2021, se je v Šentjerneju odvijal malonogometni turnir treh občin (Šentjernej – Škocjan – Šmarjeta) v kategoriji starejši učenci. Naši učenci so prikazali všečno igro in na prvi tekmi visoko premagali vrstnike iz Škocjana. Druga tekma, proti ekipi Šentjerneja, je bila bolj izenačena. Velja omeniti, da so Šentjernejčani igrali na domačem parketu, kjer je igrišče precej večje od igrišča v naši telovadnici. Naši fantje so povedli šele na sredini drugega polčasa, nasprotniki pa so izenačili tik pred koncem tekme.

Zaradi boljše razlike v zadetkih (razmerje med danimi in prejetimi zadetkih) se je na koncu naša ekipa razveselila 1. mesta in se s tem tudi uvrstila na področno tekmovanje, ki bo v sredo, 22. 12. 2021 v Črnomlju.

Še enkrat pohvala vsem fantom za prikazano igro, trud in disciplino na igrišču.

REZULTATI TEKEM:

OŠ Škocjan – OŠ Šmarjeta: 0 – 4
OŠ Šentjernej – OŠ Škocjan: 3 – 1
OŠ Šentjernej – OŠ Šmarjeta: 1 – 1

KONČNI VRSTNI RED:

1. OŠ Šmarjeta (T 4; GD 4)
2. OŠ Šentjernej (T 4; GD 2)
3. OŠ Škocjan (T 0; GD -6)

Pripravil Jure Žagar, učitelj športa

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2021. Zaznamek za trajno povezavo.