pešbus

S projektom začnemo v ponedeljek, 17. septembra 2018, in končamo v petek, 28. septembra 2018, s podelitvijo priznanj in nagrad vsem sodelujočim. Pred tem smo projektom opravili v času od 21. maja 2018 do 1. junija 2018.

Na povezavi si lahko ogledate 7 od 9 izrisanih poti, po katerih bodo učenci prihajali v šolo, zbirna mesta vseh 11 postaj ter uro odhoda z vsake postaje.

POMEMBNO: Učenci se lahko priključijo Pešbusu na postaji, ki jim je najbližja oz. najbolj varna.

Vsaka postaja je označena s tablo . Učenci so dobili tudi vozovnico, na kateri bo vsak dan udeležbe potrjen z žigom in datumom.

Za dodatne informacije pišite na e-naslov mojca.gorenc.ban@os-smarjeta.si ali pokličite na tel. št. 051 361 615, Alja.

Za zdrav duh in dobro počutje!

V ČASU PEŠBUSA SO UDELEŽENI UČENCI OPRAVIČENI ŠOLSKIH OBVEZNOSTI, KI POTEKAJO PRED POUKOM.

Občina Šmarješke Toplice