šolski prevozi

VOZNI RED ŠOLSKEGA AVTOBUSA IN KOMBIJA ZA ŠOLSKO LETO 2017/2018

Učenci se v šolo in iz nje vozijo s šolskim avtobusom ali kombijem.

ŠOLSKI AVTOBUS – V ŠOLO
SEVERNI KROG
6.15  z začetne postaje Orešje – Vinica – Zalog – Zbure – Zaboršt – Čelevec – Klevevž – Dol – Radovlja – Šmarjeta – šola (6.45)
Opomba: varstvo vozačev je v času od 6.45 do 7.30 v jedilnici. Učenci so dolžni biti v varstvu. Po 7.30 uri učence, ki nimajo dejavnosti, prevzamejo dežurni učitelji. Učenci upoštevajo njihova navodila.

JUŽNI KROG
6.55 (za vse, ki začnejo pouk ob 7.30 in učence iz smeri Žaloviče) z začetne postaje Žaloviče – Dol. Kronovo – Družinska vas (spodnja) – Draga – Bela Cerkev – Sela – Gradenje – Družinska vas (zgornja) – Šmarješke Toplice – Brezovica – šola (7.25)
Opomba: učenci od 4. do 9. razreda, ki nimajo pouka, se zberejo v jedilnici in upoštevajo navodila dežurnega učitelja. Učenci od 2. in 3. razreda odidejo v dežurne razrede ali k jutranjim dejavnostim.

7.45 (za vse, ki začnejo pouk ob 8.20) z začetne postaje Dol. Kronovo – Družinska vas (spodnja) – Draga – Bela Cerkev – Sela – Gradenje – Družinska vas (zgornja) – Šmarješke Toplice – Brezovica – šola (8.05)

ŠOLSKI AVTOBUS – DOMOV
SEVERNI KROG
14.00 (vsak dan) – šola – Šmarjeta – Orešje – Vinica – Zalog – Zbure – Zaboršt – Čelevec – Dol – Klevevž – Radovlja