Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Evropska kohezijska politika v Sloveniji

Več o programu je objavljeno na spletni strani Arnesa.

Office 365

Osnovna šola Šmarjeta pa ponuja tudi brezplačen dostop do online paketa storitev Office 365. Office 365 so storitve in orodja, ki olajšajo sodelovanje in komunikacijo med vsemi udeleženci v izobraževanju. Združljive so z različnimi operacijskimi sistemi in zagotavljajo neovirano in varno mobilno delo z različnimi napravami.

Več o tem si lahko preberete v našem dopisu in na spletni strani Arnesa.

Zainteresirani učenci oz. starši kontaktirajte šolo oz računalničarja.