Šolski plesni festival

V sredo, 15. 3. 2017, je na naši šoli potekalo 5. tekmovanje v plesu projekta Šolski plesni festival. Dogajanje se je odvijalo v telovadnici šole, kjer so učenci v tem šolskem letu pridno vadili svoje plesne korake. Njihovo plesno znanje sta ocenjevala svetovna in evropska prvaka Maja in Miha, plesalca in trenerja Plesnega studia Novo mesto. Najboljša med mlajšimi učenci je bila Nia Dežman (6.r), 2.mesto je osvojil Alen Vilić (5.a), 3.mesto si je priplesala Sara Gorenc (5.b). Učenci so se uvrstili na regijsko tekmovanje, ekipo pa še zastopajo Zala Strasberger, Denis King in Eva Šketelj. Med starejšimi učenci je bila najboljša Katarina Čelič (9.r), 2.mesto je osvojila Lana Jerele (7.r) in 3.mesto Mateja Vaupič (7.r). V ekipi za regijsko tekmovanje so še Erna Pepel in Klementina Hočevar.

Vsem plesalcem iskrene čestitke!

Mentorica Špela King

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.