Šola v naravi – Cerkno (4. dan)

Skoraj smo pri koncu, čas tako hitro beži. Učenci že na pamet poznajo urnik, vstajanje, zajtrk, pakiranje brisač in kopalk, bazen, kosilo…Kosilo je bilo res obilno, v govejo juho si lahko dodal korenček ali goveje meso, potem pražen krompir, sojini polpeti, zelenjava v omaki in solata. Marsikdo je posegel še po oreščkih, svežemu ali suhemu sadju. Malo počitka se je prileglo, popoldne pa smo preživeli v gozdu, kjer smo izdelovali bivake, v primeru, da nas ne spustijo več nazaj v dom. Že v mraku smo se vračali nazaj (na srečo so nas spustili notri in ni bilo potrebe po bivakiranju na prostem), celo pričakal nas je topel čaj. Sledilo je umivanje in že smo jedli večerjo. Danes pa je bil večer, katerega so vsi učenci nestrpno pričakovali, saj so dobili priznanja za udeležbo na plavalni šoli v naravi in za urejene sobe, nato pa je sledila težko pričakovana disko zabava. Kljub temu, da je lepo in se ves čas nekaj zanimivega dogaja, so veselijo zadnje noči, ker komaj čakajo, da jutri po plavanju in vožnji domov, stečejo v objem svojih staršev. Se vidimo kmalu!

Ta vnos je bil objavljen v Novice, Novice 2021, Šola v naravi 2021/22, Starši - šola. Zaznamek za trajno povezavo.