Šmarješki šolarji najboljši

V soboto, 13. maja 2017, se je ekipa Prve pomoči iz Osnovne šole Šmarjeta skupaj s svojima mentorjema Ireno Zupančič in Bojanom Kukmanom, udeležila državnega prvenstva v tekmovanju iz prve pomoči. Ekipa si je udeležbo na tekmovanju zagotovila z zmago na regijskem tekmovanju. Tudi tokrat so se učenci izkazali za odlične. Kljub ne popolni samozavesti ob koncu, saj so se zavedali svojih drobnih napak, se je izkazalo, da le niso bile tako velike, da si ne bi zagotovili prvega mesta. Zato se je šmarješka ekipa prve pomoči še toliko bolj razveselila zmage, saj so postali državni prvaki!

Čestitke vsem članom ekipe, mentorjema ter zahvala OE RK Novo mesto in Zdravstvenega doma Novo mesto, za vso pomoč.

O nas so pisali tudi Na.Dlani

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2017. Zaznamek za trajno povezavo.