Veni vidi vici v drugo

Ne samo, da smo dobri, ne da smo boljši, mi smo najboljši. In to smo dokazali že v drugo. Dekleta lahko mirno padajo v nezavest, saj jih znamo oživljati, fantje lahko mirno norijo za našimi dekleti, saj jim znamo mobilizirati poškodovano koleno, tudi zlomljeno srce znamo zaceliti … Saj smo šmarješki reševalci.

V sredo, 12. aprila 2017, se je zmagovalna ekipa iz območnega tekmovanja iz znanja prve pomoči, dokazala tudi na regijskem tekmovanju. Dosegli smo prvo mesto in se tako uvrstili na državno tekmovanje. Slava nam ne bo stopila v glavo in se bomo še bolje pripravljali na to tekmovanje, saj želimo dokazati, da resnično znamo in da želimo pomagati nekomu, ki je v stiski oz. ko potrebuje našo pomoč. Hvala mentorjema Ireni Zupančič in Bojanu Kukmanu za vso podporo in znanje, ki ga delita z nami.

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2017. Zaznamek za trajno povezavo.