ZAKLJUČNI IZLET DRUGOŠOLCEV

Drugošolci smo v četrtek, 3. 6. 2021, imeli zanimiv in pester naravoslovni dan. Odšli smo v Arboretum Volčji Potok – poln zelenih parkov, neskončnih polj pisanih cvetlic in ribnikov. Tam sta nas pričakala vodiča in nas popeljala po parku. Videli smo različna drevesa in njihove plodove ter spoznali, da beseda arboretum pomeni zbirko lesnatih rastlin, ki so zbrane v raziskovalne in izobraževalne namene. Pozvonili smo tudi na zvon želja in s suhim kruhom nahranili ribe v ribniku.

Raziskovali smo in uživali v prelepem okolju. Ogledali smo si še dinozavre in ugotovili, da imajo v parku sedaj postavljene tudi kite velikane! Izlet ne bi bil popoln, če seveda ne bi obiskali tudi Arboretumovih igral in se dodobra naigrali.

V našo Šmarjeto smo se vrnili dobre volje in prijetno utrujeni.

Katja Kralj, učiteljica 2. razreda

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.