TEHNIŠKI DAN V 1. RAZREDU

V petek, 5. 10. 2018, smo prvi razredi imeli tehniški dan z naslovom VARNO V PROMETU. Po obilnem in okusnem samopostrežnem zajtrku nas je v razredu obiskal policist Andrej Kraševec in nam povedal nekaj pomembnih pravil, katerih se moramo kot pešci držati. Sedaj, ko smo prvošolci, moramo paziti nase, upoštevati prometna pravila, za vsak primer pa imamo na sebi rutico, da ste na nas še posebej pozorni. Odpeljal nas je tudi na sprehod po Šmarjeti, kjer nas je učil in opazoval pri varnem in pravilnem prečkanju ceste.

Dan se je nadaljeval z delavnicami, na katerih smo izdelali parkirno uro za v avto in prometne znake, katere smo položili na igralno preprogo in se na koncu dneva poigrali s svojimi avtomobilčki. Imeli smo lep zaključek tedna otroka.

Učiteljice 1. razredov

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2018. Zaznamek za trajno povezavo.