SPREJEM PRVOŠOLCEV V ŠOLSKO SKUPNOST

Danes, 17. 9. 2018, smo prvošolci po malici počakali v jedilnici, kjer nas je čakalo prav posebno presenečenje. Predstavniki oddelčnih skupnosti in predstavniki šolskega parlamenta so nam pod vodstvom učiteljice Lee BLažič Lipoglavšek pripravili prijeten program. Povedali so nekaj spodbudnih besed in nam popestrili uro z recitacijo in igranjem pesmi na flavto. Vendar tudi mi nismo prišli nepripravljeni. V dveh tednih, odkar smo na šoli, smo se že naučili zapeti dve pesmi in eno deklamacijo. Vse to smo pokazali navzočim. Čakal nas je tudi izziv – pred vsemi smo morali ponavljati svečano obljubo prvošolcev. Tudi ravnateljica nam je izrekla dobrodošlico na šoli in nas pohvalila. Program so zaključili s posebnim darilcem Društva Bralna značka Slovenije za nas prvošolce – vsak je dobil svojo knjigo Anje Štefan Kotiček na koncu sveta. Navdušeni smo odšli v svoja razreda, kjer pridno nadaljujemo s poukom …

Učiteljice prvih razredov

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2018. Zaznamek za trajno povezavo.