Šolski plesni festival

V četrtek, 8. 3. 2018, se je na naši šoli že 6. leto odvijalo plesno tekmovanje Šolski plesni festival, projekt Plesne zveze Slovenije. Tekmovalo je preko 80 učencev v treh kategorijah, nastopali pa so tudi učenci 1. in 2. razreda s svojo plesno točko. Sodniki iz  Plesnega studia Novo mesto so tako izbrali 6 najboljših učencev iz druge in šest iz tretje triade, kateri bodo zastopali našo šolo na regijskem tekmovanju v posameznih plesih.

Najboljši učenci od 7. – 9. r.:

 1. mesto: Tea Eržen 9.r
 2. mesto: Enja Peterlin 9.r
 3. mesto: Liza Bančov 8.r
 4. mesto: Eva Vinder 9.r
 5. mesto: Lana Jerele 8.r
 6. mesto: Erna Pepel 8.r

Najboljši učenci od 4. – 6. r.:

 1. mesto: Zala Strazberger 6.a
 2. mesto: Anej Vilić 6.a
 3. mesto: Tilen Peterlin 6.a
 4. mesto: Ana Novak 6.a
 5. mesto: Eva Šketelj 6.b
 6. mesto: Nika Duh 4.b

mentorica Špela King

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2018. Zaznamek za trajno povezavo.