Šolar na smuči

V ponedeljek, 31.1.2022 so se učenci 4. razredov udeležili vseslovenske akcije Šolar na smuči ( https://www.sloski.si/index.php?t=News&lang=sl&id=80921 ), kjer Smučarska zveza Slovenije, Zavod za šport RS Planica in Policija vsako leto odpeljejo učence na smučišče in jim tako omogočijo (nekaterim prvič) stik z alpskim smučanjem. Tako je 40 učencev 4.a in 4.b razreda smučarske zavoje delalo na Gačah, kamor so se odpravili z avtobusom izpred OŠ Šmarjeta. Učenci, ki niso imeli svoje opremo, so si jo lahko izposodili v šoli. Prav vsi učenci so se peljali vsaj z jurčkom, veseli obrazi na koncu dneva pa so še enkrat več dokaz, da so otroci navdušeni nad aktivnostmi, če so jim predstavljene na tak način, kot se predstavlja akcija Šolar na smuči.

 

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.