RODITELJSKI SESTANEK in GOVORILNE URE – 14. 1. 2020

V torek, 14. 1. 2020, vas vabimo na:

  • roditeljski sestanek za starše osmošolcev, z naslovom »Pred poklicnimi odločitvami«. Sestanka se lahko udeležijo tudi učenci. Sestanek bo potekal ob 16.00, v jedilnici šole.
  • Roditeljski sestanek za učence in starše šestošolcev. Sestanek bo potekal ob 17.00, v jedilnici šole. O delovnih in učnih navadah bo predavala pedagoginja Mateja Petric iz Posvetovalnice za učence in starše Novo mesto.
  • Redne mesečne govorilne ure, ki bodo potekale od 16.30 do 18.00, v matičnih razredih oddelkov. Govorilne ure pri učiteljici Darji Gašperšič bodo tokrat izjemoma v sredo, 15. 1. 2020, med 15.00 in 18.00.

Januarja smo sicer načrtovali tudi roditeljski sestanek za starše sedmošolcev v povezavi s šolo v naravi. Ker vseh informacij v zvezi s potekom ŠVN še nimamo, tokrat roditeljskega sestanka ne bo, boste pa vse informacije prejeli na sestanku v februarju.

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2020. Zaznamek za trajno povezavo.