Rastoča knjiga 2021

Konec oktobra 2021 smo končali s projektom Rastoča knjiga 2021. Ob tej priložnosti smo izdali brošuro z naslovom Majhna knjiga za velike radovedneže s podnaslovom Dober nasvet je vreden zlata. V njej so zbrani nasveti s področja samopomoči, urejenosti doma, kuharskih nasvetov, zdravem gibanju, skrbi za živali, ne manjka tudi ne vrtičkarskih nasvetov, nasvetov za učenje, nekaj namigov za ljubezen se najde ter ljudski nasveti. Prepričani smo, da bo vsak našel nekaj zase.

Ker nam epidemiološka situacija ne dopušča izvedbo proslave ob tej priložnosti, smo z upoštevanjem vseh mehurjastih ukrepov posneli filmček, kateri bo na ogled v decembru 2021. Tudi naša rastoča deklica Marjetka je ob zaključku projekta dobila novo ploščo in s tem zrasla.

Vsem sodelujočim, tako učiteljem, ki so prispevali nasvete, učencem, ki so prispevali risbe, vsem mentorjem in sponzorjem se ob tem zahvaljujemo za nesebično pomoč.

 

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2021. Zaznamek za trajno povezavo.