Prostovoljci na obisku v domu starejših

Marca imamo kar nekaj razlogov za praznovanje. Pričenja se pomlad, ki s prvimi sončnimi žarki vabi na plan trobentice in vijolice, pa tudi  nas. Marca obeležujemo osmi marec, dan mučencev, materinski dan, teden družine  in letos še veliko  noč.

Mladi prostovoljci  smo želeli te praznične dni polepšati  tudi varovancem doma starejših Trebnje -enota Šmarjeta in Penziona Sreča v Orešju.

Ob materinskem dnevu  smo  jih razveselili s kratkim kulturnim programom, ki smo ga pripravil skupaj s prvošolci.

Na velikonočni petek pa smo jih obiskali in  presenetili s drobnimi darilci, ki so nastala ob pomoči šestošolcev.

In spet smo enkrat ugotovili, da so praznični dnevi še bolj praznični, če jih drug drugemu polepšamo z drobnimi pozornostmi.

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2023. Zaznamek za trajno povezavo.