KOŠARICA RDEČEGA KRIŽA

Letošnji teden rdečega križa poteka pod geslom REŠIMO KRIŽE IN TEŽAVE.

Reševanje križev in težav  je v teh dneh, ko so stiske ljudi zaradi posledic pandemije vsakdan večje, še kako pomembno. Zato smo se tudi letos odločili, da se pridružimo akciji KOŠARICA RDEČEGA KRIŽA, ki jo organizira OZRK Novo mesto.

Akcija bomo izvedli v tednu od  17. 5. do 24. 5. 2021

Zbirali bomo živila  z daljšim rokom uporabe (riž, testenine, konzerve, moka, sladko), šolske potrebščine  in higienske pripomočke. Prav bo prišel pa tudi kakšen priboljšek (čokolada, piškoti), ki si ga ljudje v stiski ne morejo privoščiti.

Prosimo vas, da prispevate po svojih močeh. Otroci lahko prispevke oddajo v košaro v avli šole.

Vse zbrano bosta prevzela predstavnika KORK Šmarjeta in Bela Cerkev in poskrbela, da bo pomoč prišla v prave roke.

Hvala, ker vam je mar.

Mladi prostovoljci

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.