Govorilne ure, fotografiranje, roditeljski sestanek – bodoči prvošolci

Govorilne ure bodo v mesecu juniju potekale: 

– v torek, 5. 6. 2018, ob 16.30, za oddelke od 1. do 5. razreda in
– v sredo, 6. 6. 2018, ob 16.30, za oddelke od 6. do 9. razreda.
Na govorilne ure ste vljudno vabljeni tudi starši nadarjenih učencev, saj boste skupaj z otrokovim razrednikom opravili kratko evalvacijo dela in napredka učenca v tem šolskem letu.

V četrtek, 7. 6. 2018, bo na šoli potekalo fotografiranje za vse učence. Navodila za naročilo fotografij (le-to letos poteka preko spleta) so učenci že prejeli. Ne pozabite naročila oddati pred samim datumom fotografiranja.

V torek, 12. 6. 2018, ob 16.30, bo v večnamenskem prostoru šole potekal roditeljski sestanek za starše bodočih prvošolcev. Zraven so vabljeni tudi bodoči prvošolci, ki se bodo v času sestanka udeležili ustvarjalnih delavnic.

 

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2018. Zaznamek za trajno povezavo.