Dobrodelni koncert, 1.12.2017

Decembrski čas poleg veselja prinaša tudi čas, ko z raznimi dobrimi deli želimo pomagati in polepšati praznični čas tudi tistim, katerim ni dano, da bi se lahko veselili brezskrbnosti in iskrivosti življenja, ki ga le to ponuja. Na OŠ Šmarjeta smo tudi letos izpeljali dobrodelni koncert, kjer smo zbirali sredstva za šolski sklad, ki omogoča vse učencem enake možnosti pri njihovem udejstvovanju in obiskovanju raznih šol v naravi, organizaciji valete, nakupu šolskih potrebščin itd. Krasen pogled na prepolno dvorano nas je vse navdal z mislijo, da je staršem še kako mar za take reči, saj gre navsezadnje za njihove otroke. Uro in pol je trajal koncert, na katerem so se predstavili učenci šole, zborčki OŠ Šmarjeta pod mentorstvom Irene Strazberger in Tadeje Molan, ansambel Kvinta, mladi harmonikaši pod mentorstvom  Klemna Hribarja, benda Ješča Vešča in Mr. Jack, prireditev pa je povezovala Mojca G. Ban. Na koncu zahvala vsem nastopajočim, učencem, učiteljem, staršem in ostalim obiskovalcem, ki prepoznate trud in namen takega dogodka. Hvala.

Za šolski sklad smo tako zbrali 1.215,11 €.

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2017. Zaznamek za trajno povezavo.