Aktivnosti v tednu mobilnosti

V okviru Evropskega tedna mobilnosti, ki letos poteka med 16. in 22. septembrom, se bodo na šoli odvijale dejavnosti, ki jih organiziramo v sodelovanju z Občino Šmarješke Toplice, Šolo zdravja, Turističnim društvom Šmarješke Toplice, Društvom podeželskih žensk Šmarjeta, Društvom podeželskih žena in deklet Bela Cerkev ter Društvom upokojencev Šmarjeta in Bela Cerkev.

Prostovoljci omenjenih društev nam bodo pomagali pri izvedbi projekta Pešbus in Bicivlak, JSKD Novo mesto in RIC pa pri dejavnostih, ki jih bomo izvajali na parkiriščih šole in vrtca. 

Pešbus in Bicivlak začneta voziti  v ponedeljek, 12. septembra. Pridružite se nam. 

Objavljamo tudi strnjen program aktivnosti v obliki delavnic, predavanj in izobraževanj za vse generacije, od najmlajših do starejših, ki jih je skupaj  z zunanjimi izvajalci pripravila Občina Šmarješke Toplice.

Ta vnos je bil objavljen v Novice. Zaznamek za trajno povezavo.