V torek, 27. 3. 2018, sta se kar dva pevska zbora iz naše šole udeležila Območne revije otroških pevskih zborov, ki se je odvijala v KC Primoža Trubarja v Šentjerneju. Mlajši OPZ pod vodstvom zborovodkinje Irene Strazberger in starejši OPZ pod vodstvom zborovodkinje Tadeje Molan smo se predstavili z  zanimivim izborom pesmi. Tekmovali smo na občutno višjem nivoju kot lani in tako dokazali, da smo dvignili pevsko kulturo na naši šoli. Revije se je udeležilo kar šestdeset učencev. Pevci so bili sproščeni, polni energije in otroške razigranosti. Oba pevska zbora je spremljala korepetitorka Darja Gašperšič, ki je s svojim igranjem pripomogla k boljši izvedbi petja. Za prispevek k enkratnemu videzu pevcev se moram zahvaliti vsem staršem pevcev in naši učiteljici Lei Blažič Lipoglavšek, ki je za vse izdelala lične okrasne mašne.

Prispevek pripravila Irena Strazberger

Ta vnos je bil objavljen v Novice 2018. Zaznamek za trajno povezavo.