5. razred v Šoli v naravi

Ponedeljek, 4. januar 2016

Danes zgodaj zjutraj so učenci 5. razreda, skupaj z vrstniki iz OŠ Škocjan, odšli na 5 dnevno šolo v naravi, kjer se bodo učili smučati ter ostalih vrlin na snegu. Seveda ne bodo pozabili na redno delo, saj bodo opravljali tudi redne ure, ki so po urniku. Iz Centra za šolske in obšolske dejavnosti Gorenje (CŠOD) so sporočili, da so srečno in varno prispeli na cilj, kjer so se že namestili v sobe in začeli z delom.

Sporočili so nam sledeče:2016-01-04 19.32.44
Učenci 5. razreda smo preživeli krasen, sicer precej hladen in snežen, dan. Spoznali smo dom, v katerem bomo bivali, spoznali smo smučišče, se že dvakrat dobro najedli in na lastni koži doživeli, kaj pomeni “smučarija”, obuvanje smučarskih čevljev, padanje in vstajanje.
Z našega “smučarajanja” se bomo javljali vsak dan. Imamo se prekrasno. Lep pozdrav.

Ta vnos je bil objavljen v Starši - šola. Zaznamek za trajno povezavo.